Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Youtube'da Gereksiz Şeyleri Kapatma Eklentisi

oto geberik

Ay Yolcusu
Unhook Remove Youtube eklentisi:

Bu eklenti sayesinde, her YouTube simgesine bastığınızda sadece aboneliklere yönlendirecek, isterseniz kalıcı olarak yorumları kapatabileceksiniz, video önerilerini kapatabileceksiniz, youtube ana sayfayı kapatabileceksiniz. Öneriyorum.

1693311633377.png

masuaku

Venüs Yolcusu
Hocam konudan bağımsız olarak, play store otomatik indirme nasıl kapatılır? Bir türlü bulamadim. Bazen telefonu sıfırlıyorum, sıfırlandiktan sonra otomatik olarak onlarca oyun iniyor telefona.

oto geberik

Ay Yolcusu
Hocam konudan bağımsız olarak, play store otomatik indirme nasıl kapatılır? Bir türlü bulamadim. Bazen telefonu sıfırlıyorum, sıfırlandiktan sonra otomatik olarak onlarca oyun iniyor telefona.
  • Öncelikle Google Play Store uygulamanızda "ayarlar" kısmına tıklayın,
  • “Genel” sekmesinde “Uygulamaları Otomatik Güncelle” bölümüne tıklayın,
  • Açılan alandaki ilk adımda otomatik güncellemeyi kapatabilirsiniz.
Eğer sorun devam ederse bağlantınız mobilse wi-fi yaparak veya tersini deneyebilirsiniz.
Bu işini görebilir hocam.

Maraz Ali

Benim adım Ali, Maraz Ali bayılırım bela olmaya
Instagram içinde var mı acaba? Kaydırmalı videolar acayip bağımlılık yapıyor. ( 2 sene Instagram kullanmadım. sosyalleşmek adına tekrar başladım ama kaydırmalı videolara bağımlı olacağım diye korkuyorum ya)
YouTube için vanced kullanıyorum onda shorts engelleyici var çok iyi oluyor

oto geberik

Ay Yolcusu
Instagram içinde var mı acaba? Kaydırmalı videolar acayip bağımlılık yapıyor. ( 2 sene Instagram kullanmadım. sosyalleşmek adına tekrar başladım ama kaydırmalı videolara bağımlı olacağım diye korkuyorum ya)
Bu galiba hocam.
Ama tarayıcı için.

Re'lar Kvothe

Neverfap Hancısı
Reels tarzı kaydırdıkça akan videolar bence de çok riskli.Bu yüzden içinde böyle bir özellik olan hiçbir uygulamayı kullanma bence.En azından ben öyle yapıyorum.

Saul Goodman

Yeni Üye
Ana sayfa butonunu kapatmayı buldum ancak uygulama ilk açıldığında anasayfa açılıyor, aboneliklere yönlendirsin istiyorum bunu yapabilir miyim?
Dostum ben revanced kullanıyorum.

Ayarlar-Revanced-Layout-En aşağıda Navigation buttons var tıkla-Hide Home Button bunu kapat.

Bu ile ana sayfa butonu kapatılır ve direk abonelikleri gösterir. Ana sayfa butonu kalsın sadece ana sayfamda abone olduğum kanallar olsun dersen bende olmadı. Diğer sürümleri bilmiyorum belki vardır.

Maraz Ali

Benim adım Ali, Maraz Ali bayılırım bela olmaya
benim vanced uygulamam çöktü videolar bir yerden sonra açılmıyor bildiğiniz bir reklam engelleyici varsa linkini atar mısınız? ( Shorts kesinlikle olmasın)

random

Ay Yolcusu
Dostum ben revanced kullanıyorum.

Ayarlar-Revanced-Layout-En aşağıda Navigation buttons var tıkla-Hide Home Button bunu kapat.

Bu ile ana sayfa butonu kapatılır ve direk abonelikleri gösterir. Ana sayfa butonu kalsın sadece ana sayfamda abone olduğum kanallar olsun dersen bende olmadı. Diğer sürümleri bilmiyorum belki vardır.
Yanlış anladın dostum ben de revanced kullanıyorum ve zaten şuan senin dediğin şekilde kullanıyorum. Hide Home Button yapsan bile uygulamaya ilk giriş yaptığında ana sayfa açılıyor. benim yapmak istediğim şey uygulamanın ilk açılışında bile aboneliklerin açılması

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6