Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yemeğime İlaç Atıldığından Şüpheleniyorum

onesecond

Yeni Üye
Ailemin yemeklerime psikolojik bir ilaç attığından şüpheleniyorum çünkü bir kaç kere ciddi kavga ettik evden gitme noktasına geldim beni kaybetmek istemiyor olabilirler, vücudumda çok net ilaç kullanımı belirtileri var, söylüyorum fakat inkar ediyorlar. bunu öğrenmenin anlamanın herhangi bir yolu testi v.s var mı?

barbar

Yeni Fapstronot
Peki, kendinin psikolojik bir hasta olduğunu düşünüyor musun? Böyle bir şeyi yaptıklarına neden kanaat getirdin?

onesecond

Yeni Üye
Peki, kendinin psikolojik bir hasta olduğunu düşünüyor musun? Böyle bir şeyi yaptıklarına neden kanaat getirdin?
Hayır, fakat onların psikiyatriye gitmişlikleri var kendileri büyük ihtimal kullandı bana da atıyor olabilirler. bundan emin olmanın bir yolu var mı? yediğim yemeğe uygulayabileceğim bir test vs.?

Yardımcı

Satürn Yolcusu
Ailemin yemeklerime psikolojik bir ilaç attığından şüpheleniyorum çünkü bir kaç kere ciddi kavga ettik evden gitme noktasına geldim beni kaybetmek istemiyor olabilirler, vücudumda çok net ilaç kullanımı belirtileri var, söylüyorum fakat inkar ediyorlar. bunu öğrenmenin anlamanın herhangi bir yolu testi v.s var mı?
Dostum seni kaybetmek istemeyen ailenle kavga etme. Her şey geçecek, geçmeden değerini bil, her şeyi kaybetme.

Son düzenleme:

BloodRien

Yoda
Söylediklerimi inkar etmeden yap

sen bir doktora başvur psikiyatrik hastalıklar genetik olabiliyor

inkar etme olabilirde çünkü
ve ailenin yemeğine koyması mantıklı değil
seni doktora yönlendirirler daha teşvik edici ve mantıklı olurdu

sana deli demiyorum yanlış anlama lütfen
burada haklımısın değilmisin ona bak ve kendinde bir sorun varmı onu bir araştır

onlarada bunu ispatlamış olursun

augustus_rev

Ay Yolcusu
Birtakım sorularım var.

Ailendekiler psikiyatriste zamanında neden gittiler bilgin var mı ? Ailenin sana karşı böyle yaptığını kanıtlayacak bir şey buldun mu ?

Ailenin sana başka bir şeyler yaptığını vesaire düşünüyor musun ?

Ayrıca senin de bir psikiyatriste gitmen çok mantıklı olur. Senin sorunlu veya deli-hastalıklı olduğunu düşündüğümden değil ancak bazı durumlar oluyor insanlarda , aşırı şüphecilik ve güvensizlik tarzı. Bu durumları bir psikiyatristle konuşmak ve gerekli görülürse destek almak gerekiyor.
Kimi zaman şeytan insana bu tür vesveseler vererek gerçeklik algısını altüst edecek düşüncelere sebep olabiliyor. Öncelikle böyle durumlar var mı yok mu onu öğrenmelisin. Daha sonrasında bu durumun gerçekliğini sorgulamak en iyisi olur senin açından.

The King

Deneyimli Üye
Ailenin kim olduğunu ya da sana ne yaptıklarını bilmiyoruz ama ailesiyle arası iyi olmayıp da iflah olan kimseyi şu ana dek görmedim.

SDG

Yoda
En temizi kan testi yaptırıp sağlık ocağındaki doktora ailem bunu yapıyor olabilir, bir belirti var mı bir değerde artış azalış var mı diye sor.

Eğer varsa ona göre hareket edersin eğer olmadığı ortaya çıkarsa terapiye başlarsın

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6