Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yalnızlaşmak (Soru)

birisirib

Yeni Üye
Konuşulanı algılıyorum ama algıladığımı insanlara anlatamıyorum. Kan tahlilleri normal nofap yapıyorum. Bunun çözümü nedir önceden böyle değildi. Deprem zamanı çok yalnızlaştım acaba sorun bundan mı? 2 kelimeyi yan yana getiremiyorum ve çok unutuyorum (Not: psikoloji 1. Sınıftayım)

Ronaldocr7

Venüs Yolcusu
Bunun kaynağı stres, ya sosyal ortamlarda kendini istemsizce kasıp hızlı konuşmaya çalışıyorsun ya da çok heyecan yapıyorsun gerek yok kasma kendini stres yapma hızlı konuşmana gerek yok sakin ve yavaş konuş belki senin tarzın budur.

Don Zenon

Mars Yolcusu
Bunun kaynağı stres, ya sosyal ortamlarda kendini istemsizce kasıp hızlı konuşmaya çalışıyorsun ya da çok heyecan yapıyorsun gerek yok kasma kendini stres yapma hızlı konuşmana gerek yok sakin ve yavaş konuş belki senin tarzın budur.
Hocam türk toplum yapısı buna çok müsait değil. Sohbette biraz alçak sesle ve yavaş konuşan adam direkt dışlanır. Sosyal anksiyete sadece toplumla ve kendinle yüzleştikçe düzelir gibime geliyor.

Asd

Ay Yolcusu
Stresten oluyor. Travmalarınızla yüzleştikçe anksiyeteniz kaybolacak.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6