Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sizce Ne Yapmalıyım?

Linchx

Ay Yolcusu
Arkadaşlar selam, mezun senemdeyim ve YKS ye hazırlanıyorum. Herhangi bir bağımlılığım yok. Sporumu, sağlıklı beslenmemi, kitap okumamı, gitar çalmamı, ders çalışmamı düzenli olarak yapıyorum. Sosyal medyam yok zaten. Sorunum şu ki çok fazla sosyalleşme imkanım olmuyor bunalıyorum bir yerden sonra. Bunun için işlerim bittikten sonra arkadaşlarımla bilgisayar oyunu oynamak (günde 1-2 saat) bana zarar verir mi?

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Kontrolü sağladığın sürece zannımca hayır.

Re'lar Kvothe

Neverfap Hancısı
Valla ben yıllarca oynadım.Oyun oynamanın bana bir fayda sağladığını görmedim.Tabii eğlencelidir ama sosyalleşme oyunlar üzerinden sağlanınca iyi olmuyor bana göre.Günde 1-2 saat oyuna ayırmak spor gitar derken ders sürenden yeme bence.Oyun ayıracağın süreyi gitarını geliştirmek için harca.Ya da yeni bir enstrüman öğren.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6