Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sınavın Kalan Son Aylarda Keşke Yapsaydım Dediğiniz Şeyler ?

Conqueror

Yeni Fapstronot
Selam dostlar, sınava kalan son aylarda keşke yapsaydım dediğiniz ve iyi ki yapmışım dediğiniz şeyler neler?

surec

Merkür Yolcusu
hocam burada size öneri verecek insanların eksikleri sizinle aynı olmayabilir bence kendi eksiklerinizi biliyorsunuzdur ve bu eksikleri gözünüzde de büyütmeyin günden güne bu eksikleri giderin kendinizi başkaları ile değilde yine kendinizle kıyaslayın emin olun süreklilik başarı getirecektir

Conqueror

Yeni Fapstronot
hocam burada size öneri verecek insanların eksikleri sizinle aynı olmayabilir bence kendi eksiklerinizi biliyorsunuzdur ve bu eksikleri gözünüzde de büyütmeyin günden güne bu eksikleri giderin kendinizi başkaları ile değilde yine kendinizle kıyaslayın emin olun süreklilik başarı getirecektir
Teşekkürler. Konuyu belki gözümden kaçan, fark etmediğim bir şey vardır da başkası fark etmiştir ben de belki bir şeyler öğrenebilirim diye açmıştım. Eksiklerimi gidermeye çalışıyorum fakat kıyaslama konusunda pek başarılı değilim. Okulumda 100 net yapsam bile ilk 20ye anca giriyorum haliyle insanın morali bozuluyor.

defiantwarrior

Merkür Yolcusu
Bence yapılması gereken konu videolarında ya da hocaları sürekli izlemektense olabildiğince fazla bölüm denemesi ve genel deneme çözüp yapamadıklarını kesip yapıştırıp onları okuyup sınava o şekilde girmek. Eksiğin varsa tekrar videosu izleyip zamanı daha iyi kullanmış olursun. Tekrar videoları da senin için epey yeterli olur. Soru bankaları için de hala yeterli zaman var. Yapamadığın her sorudan notlar alıp bir defter yapmanı tavsiye ederim. Denemelerden önce sorular biriktikçe defterine bir göz atarsın hali hazırda gireceğim ÖSYM sınavı için bu yöntemi test ediyorum birçok derece yapan öğrenciden de duymuşumdur. Kıyaslama yapma kesinlikle sana zarar vermekten başka işe yaramaz. Matematik dersi için Eyüp B var bilirsin belki onun bir sözünü paylaşmak isterim seninle şöyle diyor:

İnsan en çok kendisine yenilir; iradesine, huysuzluğuna bazen sıkıntılarına, moral bozuntularına, keyfine, rahatlığına... Ya da bunları yenersiniz. Potansiyelinizi gerçekleştirdiğiniz zaman kimlerle yarıştığınızın bir önemi kalmıyor.​

DisiplinUstası

Ay Yolcusu
Neverfapi kesinlikle birakma, neverfape gerekirse gunde ozel olarak 1 2 saat zaman ayir ve icerikleri oku, videolari izle ki bozmayasin. Sporuna devam et. TYT sinavi tamamen 2.5 saatlik odaklanmani olcen bir sinav. TYT sinavinda basarili olmak istiyorsan dopamin reseptorlerinin full olmasi lazim bence. Onun disinda klasik tavsiyeleri zaten biliyorsundur. Bol bol deneme coz. Konularin bittiyse full deneme aban. Bitmediyse konularin kritik yerlerini calis. Konularin bitmese bile gidip 1 konuda 2 test kitabi bitiricem diye ugrasma. Asgari seviyede ogrenecek kadar test coz ve pratik yap. Sonrasi yine deneme kondisyonunu arttirmak. AYT ozelinde ise full mat kas bence. Fen bir sekilde son 1 ayda bile SIKI calismayla 10 net arttirilabilir. Ancak mat oyle degil. Uzun calisma ister. Ayni sekilde geometri

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6