Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sınava 300 Gün Kala

UBERMAN

Ay Yolcusu
Merhaba değerli dostlarım. Yks 24'e hazırlanıyorum. Bu sene 3. senem olacak. (biliyorum çok geç kaldım) Bu zamana kadar günde 5 saatten fazla çalışamadım ama yarından itibaren başlıyorum. Sizce 300 gün kala ilk 20k gelir mi? (bide günde bu kadar ne kadar çalışmalıyım bu derece için)

smt.dmr_

Ay Yolcusu
Hocam düzenli ve fazla fazla çalışmaya bakın. Ben Kasım'da başlayıp 13k yaptım. Bu sınavın sırrı bilmediğin, zorlandığın konulara İNATLA çalışmak. Ayrıca düzenli paragraf ve problemi aksatma, konu eksiğin varsa günde 10 tane , maksimum 15 tane , çözmeni öneririm. Ağustos'ta günde 5 saat çok iyi, o 5 saati düzene oturtursanız güzel olur. Bu 5 saati Sonbaharda 6-7'ye çıkartırsın bence. Sıkıntı yaşadığın şeyler varsa yardımcı olmak isterim.

yarından itibaren başlıyorum
Bunu yazımı bitirdikten sonra gördüm. Eğer yeni yeni ders çalışmaya başlayacaksan kendine sakın çok yüklenme, gerekirse günde 1'er paragraf-problem çöz. Her gün bir önceki günden daha çok çalışmaya bak sadece.

BloodRien

Yoda
20k için günde 8 saat yeterli temeli sıfır olan için
10k içerisine girmek için özel olarak extra çalışmalı 12saat ile 8saat arası youtube gözlemlerime göre

Mr.Twain

Adapte ol ya da yok ol!
Hocam düzenli ve fazla fazla çalışmaya bakın. Ben Kasım'da başlayıp 13k yaptım. Bu sınavın sırrı bilmediğin, zorlandığın konulara İNATLA çalışmak. Ayrıca düzenli paragraf ve problemi aksatma, konu eksiğin varsa günde 10 tane , maksimum 15 tane , çözmeni öneririm. Ağustos'ta günde 5 saat çok iyi, o 5 saati düzene oturtursanız güzel olur. Bu 5 saati Sonbaharda 6-7'ye çıkartırsın bence. Sıkıntı yaşadığın şeyler varsa yardımcı olmak isterim.

Bunu yazımı bitirdikten sonra gördüm. Eğer yeni yeni ders çalışmaya başlayacaksan kendine sakın çok yüklenme, gerekirse günde 1'er paragraf-problem çöz. Her gün bir önceki günden daha çok çalışmaya bak sadece.
knka temeli tamamen sıfır birisi 300 günde günlük 4-5 saat çalışarak sayısal 250k sıralama yapabilir mi ?

Son düzenleme:

Maraz Ali

Benim adım Ali, Maraz Ali bayılırım bela olmaya
250k yapılır ama istikrar gerekiyor her gün paragraf,problem mutlaka çöz tyt den 45-50 ayt den mat 15 fkb den de 7 şer net yaparsan aşağı yukarı 250 k gelir zor değil bu netleri yapmak zaten paragraf problem cozersen 40 net yaparsin tyt de ayt için de mattan kolay sorular oluyor 15 net yapılır yani ayt fen de çok zor değil çalışırsan karşılığını alırsın ama bütün bunlardan daha önemlisi var psikolojini koruman lazım Sinav aninda batirisan geçmiş olsun

Maraz Ali

Benim adım Ali, Maraz Ali bayılırım bela olmaya
Merhaba değerli dostlarım. Yks 24'e hazırlanıyorum. Bu sene 3. senem olacak. (biliyorum çok geç kaldım) Bu zamana kadar günde 5 saatten fazla çalışamadım ama yarından itibaren başlıyorum. Sizce 300 gün kala ilk 20k gelir mi? (bide günde bu kadar ne kadar çalışmalıyım bu derece için)
Dostum günde kaç saat çalışmalıyım diye düşünme o günü en verimli şekilde geçirmeye çalış konular mutlaka yetişir panik yapma bol bol soru çöz konu anlatiminı dinledikten sonra tamam ben bu soruyu sınavda yaparım deme sonra sınavda yapılmıyor o soru onun için bol bol soru çözmek gerekiyor. obp ni bilmiyorum 75 diyelim tyt den 95-100 ayt den 70 üstü yapman lazım ve psikolojini iyi koru önceki arkadaşa da yazdım sınavda heyecan yaparsan geçmiş olsun

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6