Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Şap Kullanımı

bilgieylemleiseyarar

Yeni Fapstronot
Dostlar merhaba,
Stresli bir dönemdeyim ve selectra kullanmaya başladım, aşırı cinsel istek oldu nedenini anlamadığım bir şekilde.
Tavsiyeler üzerine bir gündür meyan kökü çayı ve şap kullanmaya başladım. Şu anlık işe yaradı gibi. Kullanıp tecrübesi olan varsa paylaşabilir mi? Aktar yemeğin içine tuz niyetine at dedi.

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Şap kullanmayın, testesteronu etkiliyor ve bir çok zararı var. Evlilikte cinsel hayatı etkiliyor. Aktarların lafı ile bir iş yapmayın. Dürtüler normal, zamanla geçecek. Takviye alacaksanız solgar omega 3 kullanın.

Ronaldocr7

Venüs Yolcusu
Dostlar merhaba,
Stresli bir dönemdeyim ve selectra kullanmaya başladım, aşırı cinsel istek oldu nedenini anlamadığım bir şekilde.
Tavsiyeler üzerine bir gündür meyan kökü çayı ve şap kullanmaya başladım. Şu anlık işe yaradı gibi. Kullanıp tecrübesi olan varsa paylaşabilir mi? Aktar yemeğin içine tuz niyetine at dedi.
Kanka şap ne gözünü seviyim şap kullanılır mı hiç sen resmen cinsel dürtüm hiç olmasın istiyorsun 0 libido artışı yumurtalarımı alsınlar demek istemişsin gibi bırak kalksın o istek gelsin zamanla geçicek zaten bunlar yeri gelicek daha sağlam vurucak bu bizim yapımızda var şap kullanma meyan kökünüde cinsellik amaçlı içiyorsan onu da içme stres diyorsan melisa ve papatya çayı iç beyaz büyü abimizin de dediği gibi bunlar zamanla geçicek.

bilgieylemleiseyarar

Yeni Fapstronot
Zaten şu an erkek hormonunu baskılamaya çalışıyorum düzenli cinsel ilişki hayatım vardı, sekse alıştığım için ayrılma sonrası boşluğa düştüm. 1 yıllık başka bir moda girdim. Naneyi ve meyan kökünü kullanıyorum şap kısmı arada, nadir. Kullanan olduysa ne etki gördüler bunu merak etmiştim

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Erkeklik hormonunu niye baskılamaya çalışıyorsun ?

bilgieylemleiseyarar

Yeni Fapstronot
Erkeklik hormonunu niye baskılamaya çalışıyorsun ?
Yaptıklarımdan dolayı vicdani olarak kendimi rahatsız hissediyorum(p.rafi ya da O ile ilgili değil, boşluk/stres hissiyle alakalı), içimde çok büyük bir yük var, iç hesaplaşmamı düzeltmek için kendime bir süre ayırdım. Bu sürede kafamı toplayıp tek bir alana yönelme isteğimden dolayı.

B

Brock

Misafir
Malesef bir tarafımız böyle yoksun ilgiden sevgiden ; tıpkı zindana kapatılmışta sanki birdaha insan görme ihtimali yokmuşcasına kapının kitli aralığından o ışık hüzmesinden bir insan parçası ararcasına. İnşallah ona anlatabiliriz aslında durumun böyle olmadığını inşallah o şifa bulur.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6