Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

No Nut November (2023 Meydan Okuması)

Sonumut1

Venüs Yolcusu
Dostlar selam bu forumda eskilerdenim 3 yıl önce neverfaple tanıştım ve 90 günlük arınma sürecinin 72 gününü doldurabildim ancak.Bu kasım ayında kendim için böyle bir sürece başlayacağım.Meydan okumayı sadece kendim için düşünüyorum fakat benle beraber başlayacak arkadaşlar da Kasım'ın 1ine kadar katılıyorum yazabilirler.Ayın 15inde ilk raporu vericem 30unda ikinci raporumu. Şimdiden herkese iyi süreçler dilerim.

No Nut November Meydan Okuması Başlangıç ,Bitiş ve Rapor Verme Tarihleri

Meydan okumaya alımlar 31 Ekim saat 23.59'a kadar yapılacaktı
r. Katılmak istiyorsanız konunun altına Katılıyorum yazmanız yeterlidir
Başlangıç : 1 Kasım 00.00 itibariyle
İlk rapor tarihi :15-17 Kasım
Son rapor tarihi : 28-30 Kasım

Bu meydan okuma 1 aylık olduğu için sadece iki defa rapor verilecektir . Raporları zamanında ve kuralına uygun olarak vermeye özen gösterelim . Zamanında ve kurallara uygun olarak verilmeyen raporlar kabul edilmeyecektir. Rapor verme kuralları bir sonraki başlıkta açıklanmıştır.

Rapor verirken numaranızın yanına devam ediyorsanız 1 devam ; devam etmiyosanız 1 bozdum yazmanız yeterlidir.

Katılımcılar:

1)Sonumut1
2)Black Rose
3)mas
4)Iron Knight
5)Maraz Ali
6)Son Samuray
7)gökdelen
8)JustDoİt
9)slade
10)alexander666235
11)Antifapderneği
12)GoldenLight
13)Samuray
14)BrockLesnar
15)Yenidennofap
16)AslaPesEtmeZ
17)Turingg
18)Re'lar Kvothe
19)John constantine
20)monkmode
21)Alper
22)Ahmek
23karakartal0034
24)Pineapple
25)Rodion Romanoviç

Şimdiden mücadeleye katılan arakadaşlarıma başarılar dilerim.Bu sürecin sonunda arınmış, daha da özgürleşmiş, kararlı ve inançlı fapstronautlara dönüşmemiz dileğiyle...

Moderatörün son düzenlenenleri:

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6