Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfapturkiye 2024 Şampiyonlar Ligi Meydan Okuması !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Antifapderneği

Merkür Yolcusu

Bir gol daha!?!? Yok artık! İnanılmaz bir acemilik! Golün mimarı Re’lar tam 2 dakika sonra topu defansta kaptırıyor ve Paris aradığı golü zorluk çekmeden buluyor, şimdi durum 1-1!​

037B618A-0FCA-47C0-A041-2055C6D89C99.png

Son düzenleme:

Antifapderneği

Merkür Yolcusu

Son durum: devre arasından sonra maçta iki gol atıldı ve durum 2-2 eşitlikle devam ediyor4B5D91DB-6671-4596-8E15-BBA2D3D30C0C.jpeg

Antifapderneği

Merkür Yolcusu

Goooollll!!! Napoli Şampiyonluğa çok yakın,​

İron Knight’ın ceza sahası içinde koşuşunu engelleyemeyen LightElectricWave, oyundan atıldı! Sonrasında kazanılan serbest vuruşta topun başına geçen kaptan Re’lar,jeneriklik bir frikik golü ile durumu 3-2 yaptı!! Bu harika maçta kazanan napoli olmaya çok yakın!​

CA7F3C50-D54D-4CA9-B966-6C082F439C0F.jpeg

Antifapderneği

Merkür Yolcusu
Öncelikle geçmiş olsun Light🥲
Takımınız çok iyi mücadele etmesine rağmen Napoli çok güçlüydü. Onları bundan sonra kimse durduramaz gibi gözüküyor . Her hafta düzenli olarak görevleri eksiksiz yaptılar, transfer politikaları ile durdurulamaz oldular. Olsun, hepinizi kutluyorum ve benim alanında ilk olan oyun temelli kurduğum bu neverfap meydan okunmasını tamamladığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Yarın matematik sınavım olmasına rağmen sizi boş bırakmadım ve sanırım iyi iş başardım. Bir hikaye daha burada sona erer. Daha iyisi gelene kadar en iyisini bekleyin ve hoşçakalın 💪👋

Phönix

Ay Yolcusu
Hepinizi kutluyorum arkadaslar cok güzel bir rekabet vardi, umarim daha iyilerini yapariz. Antifapdernegi ne tesekkür ediyorum böyle heyecanli bir mac ile hayatimiza renk kattigi icin. Yer yer zorlandigim zamanlar oldu hem is hem sinavlar, bazen tatsiz olaylar, lakin zor zamanlarda pes etmeyip devam edebilmek insani güclendiriyor. Daha yeni basliyoruz daha cok güc kazanacagiz, herkese basarilar ve tesekkürler.

AslaPesEtmeZ

Ay Yolcusu
Yav bugünkü raporu şimdi verecektim herneyse elinize sağlık güzel turnuvaydı tüm arkadaşlara tebrikler Antifapderneği ayrı parantez içinde tebrik ediyorum emeğine sağlık reis

Re'lar Kvothe

Neverfap Hancısı
Çok iyi etkinlikti gerçekten emeğini takdir ediyorum.Katılan arkadaşlara da süreçlerinde başarılar.

Iron Knight

(👍 ͡❛ ͜ʖ ͡❛)👍
Bu güzel etkinlik için teşekkürler umarım ilerleyen süreçte buna benzer çalışmalarla daha çok karşılaşırız

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör

Ali15210028

Venüs Yolcusu
Antifapderneği kardeşim emeğine sağlık harika organizasyondu. İlk olmasına rağmen çok keyifliydi :) bundan sonraki haftada bir maçlar ve süreç odaklı olabilir. Görevsiz sadece süreci devam ettiren gol atabilir. İşin zorluğu daha uzun olması olur. Tamamen sana kalmış. Her şeyden öte bu seneninki efsaneydi eline emeğine sağlık ☺️❤️

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6