Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfapturkiye 2024 Şampiyonlar Ligi Meydan Okuması !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Antifapderneği

Merkür Yolcusu

5 Kasım Güncellemesi: Turnuvanın şampiyonu SSC Napoli olmuştur! Katılan herkesi tebrik ederiz

DB92782D-597A-4AFE-8D77-CE7FB87B7610.png

Resmî intromuzu izlemek için Link:

A GRUBU​

Manchester City kadrosu:​

Emekolmadanekmekolmaz, Maraz Ali, Ali15210028​

Real Madrid kadrosu:​

Zarifoğlu, Brock Lesnar, The King​

Napoli kadrosu:​

Iron Knight, endiptengeldim, Re’lar Kvothe, Phönix (yeni transfer)​

Paris Saint-Germain kadrosu:​

Mete Han, AslaPesEtmeZ, LightElectricWave​

B GRUBU​

Bayern Münih kadrosu:​

Estmod, Yenidennofap, Chris​

Arsenal kadrosu:​

King Elessar, UBERMAN, jest stand up​

Barcelona kadrosu:​

mrblack, Dingin Savaşçı, Inhuman​

Lazio kadrosu:​

omer10line, yesyeni, buraks, Ali15210028 (yeni transfer)​

C GRUBU​

Marsilya kadrosu:​

TheWalkingFapper34, Amek, Phönix​

Borussia Dortmund kadrosu:​

Herakles, YüksekİşlevliSosyopat, Demiradam​

Sevilla kadrosu:​

Parender, Eff, skywalker​

İnter kadrosu:​

Shelby, GoldenLight, iskenderkebap​

KAYITLAR BİTMİŞTİR, TURNUVA BAŞLIYOR..​

Merhaba futbolseverler. Size bir sürprizim var! Dünya’da bir ilki gerçekleştiriyoruz. Bir meydan okumadan daha fazlasındayız. Burası sıkıcı maçların ve meydan okumaların olmadığı bir yer!

NEVERFAPTÜRKİYE ŞAMPİYONLAR LİGİNE HOŞ GELDİNİZ!

(GÜNCELLENMİŞTİR) Kurallar:

Her 5 büyük ligden 12 takım, her takımda 3 oyuncu ve 3 grup (A, B ve C)

Takımlar 2022/23 sezonu gerçek puan tablosuna göre ten alınacaktır ( Takımların oyuncuları da kurayla seçilecektir ,ayrıca türk ligini koyulmamasının amacı kimsenin kurada üzülmemesi, istekle takım seçimi yaparsak zaten işin içinden çıkamayız)

Her takım katılıma göre 3 kişiyle anlaşır. Anlaşılan takımlarla oyuncular ŞAMPİYONLAR ligine katılır.​

Haftalık 2 kere 3 -4 gün arayla maç (rapor) yapılır. Hangi takımın süreci devam ettiren oyuncusu fazlaysa o kazanır(3puan) eşitse berabere biter(1puan) Rapor vermeyen oyuncular yerini ara transfer döneminde yeni oyunculara bırakır. 2 gruptan 2 takım 1 gruptan da 1 takım çıkar . Sıralama averaj puanlara göre olur

Süreçte belli görevler olacak ve final yoluna gittikçe artacak. Okuma alışkanlığı, yabancı dil öğrenimi ,spor ve egzersiz, meditasyon ,uyku yönetimi ve bir çok çalım atmanızı gerektiren bir sürü aktivite..

İşte bu kadar basit olan bu turnuvada takımını Şampiyonluğa ulaştırmaya ve 2024 yılına mezun girmeye ne dersin?

Detaylar yakında…

6582882B-8536-4C1F-B7BF-29E145DBDEB7.jpeg

Son düzenleme:

Ali15210028

Venüs Yolcusu
Plan iyi yapılırsa ve uyulursa, burası da aktif tutulursa rekabet ateşi yakılırsa günlerce sessiz kalmayıp sürekli rekabeti körükleyen bir sistem yapılırsa efsane bir şey olur ve katılmayı çok isterim. Mesela haftada bir rapor yerine 3 günde bir rapor çok daha ateşli hale getirir. Gruplarda zaten 6 maç var 18-21 gün sürer. Sonraki turlar da olacağı için Son 16; 6 gün
Çeyrek final; 6 gün
Yarı final; 6 gün
Finale de bir hafta verilir

Toplamda da 45-50 günlük çok aktif bir challenge olur. Hem kısa süreli değil hem sürekli iletişim halinde oluruz. 3 günde bir de heyecan yaşarız. Sadece tavsiye olarak yazdım değerlendirmek isterseniz öyle yapalım

Son düzenleme:

Re'lar Kvothe

Neverfap Hancısı
Ve bu bireysellikten çok takımsal olacağı için sürekli birbirimizi denetlemeniz gaz vermemiz gerekir uff çok keyifli ya
Plan iyi yapılırsa ve uyulursa, burası da aktif tutulursa rekabet ateşi yakılırsa günlerce sessiz kalmayıp sürekli rekabeti körükleyen bir sistem yapılırsa efsane bir şey olur ve katılmayı çok isterim. Mesela haftada bir rapor yerine 3 günde bir rapor çok daha ateşli hale getirir. Gruplarda zaten 6 maç var 18-21 gün sürer. Sonraki turlar da olacağı için Son 16; 6 gün
Çeyrek final; 6 gün
Yarı final; 6 gün
Finale de bir hafta verilir

Toplamda da 45-50 günlük çok aktif bir challenge olur. Hem kısa süreli değil hem sürekli iletişim halinde oluruz. 3 günde bir de heyecan yaşarız. Sadece tavsiye olarak yazdım değerlendirmek isterseniz öyle yapalım

Antifapderneği

Merkür Yolcusu
Merhaba arkadaşlar bugün mükemmel ayarlamalar yaptım. Plan program hazır. Toplam 96 kişilik kontenjanı olan bir turnuva ayarladım tabi talebe göre düşer veya artar. Herkesin yapabileceği kitap okuma meditasyon dil öğrenme spor gibi şeyler yerleştirdim her tur seviyesi artan sistemle, yarın editleyip paylaşmayı düşünüyorum
Puan seviyesi olarak her kişinin yaptığı ve raporlarını görev taşma kişi başı bir gol kazandırır takıma. Oyuncu transferi puanlık olmayacak gibi eğer grup başında ayrılmak isteyenler varsa ufak transferler olur zaten kasımın başında bitecek bir sistem yaptım .
Dediğim gibi sizi ne çok işten dersten uzak tutacağım ne de sizi rahat bırakacağım 😈

Antifapderneği

Merkür Yolcusu

KAYITLAR BAŞLAMIŞTIR!!!!!

kontenjan 96 kişi son katılım tarihi 4 ekim çarşamba saat 22.00

siz buraya katılıyorum yazın ben sonra Ana meydan okuma yarışması açacağım arkadaşlar , sadece katılıyorum yazmanız yeterli

Moderatörün son düzenlenenleri:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6