Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kpss'ye Hazırlık

Dostlar, merhaba. Temmuz'un 23'ünde KPSS sınavı var ve bu sınava bugün hazırlanmaya başladım. Genel tekrar ve soru çözüm videolarını izliyorum. Puan ile ilgili belirli bir hedefim yok. Yapabildiğimin en iyisini yapmak istiyorum. Nelere çalışmam gerek ya da nasıl bir yol izlemem gerek bilemiyorum. Ne önerirsiniz?

rum_kayzeri

Yeni Fapstronot
Dostum az bir süren kalmış.Bu süreyi en verimli kullanmak adına sana tavsiyem birkaç deneme çöz.Kendini bir gör.Hangi dersten hangi konudan daha fazla eksiğin varsa ona çalış.Videolari 1.5 yap izle.Sinava girmene yakın da son yıllarda çıkmış KPSS ALES ve üniversite sınavlarının Türkçe mat kısımlarını çöz.Basarilar dilerim,umarım dilediğince olur.

Tekrardan merhaba herkese.

Konuyu hortlatayım. Acaba KPSS çalışan var mı forumda şu anda? Denemelerdeki net durumunuz nedir ve vatandaşlık dersini nasıl çalışıyorsunuz bunu merak ediyorum. Vatandaşlıkta biraz sorun yaşıyorum bundan dolayı da sizlerden fikir almak istiyorum.

UBERMAN

Ay Yolcusu
Ben de şu an yks'ye hazırlanıyorum. Ardından eylüldeki ortaöğretim kpss'ye gireceğim. Eğer istediğim üniversite gelmezse bir şansım daha olur diye düşünüyorum.

Alevlimeteor

Jüpiter Yolcusu
Tekrardan merhaba herkese.

Konuyu hortlatayım. Acaba KPSS çalışan var mı forumda şu anda? Denemelerdeki net durumunuz nedir ve vatandaşlık dersini nasıl çalışıyorsunuz bunu merak ediyorum. Vatandaşlıkta biraz sorun yaşıyorum bundan dolayı da sizlerden fikir almak istiyorum.
Hocam sen mühendislik okumuyor muydun?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6