Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kahve Kriz Yaparmı ?

Iron Knight

(👍 ͡❛ ͜ʖ ͡❛)👍
Evet dostlar başlıktanda anlayacağınız üzere kahve kriz yapsrmı? son 2 haftadır relapseden ötürü çok yorgunum ve sık sık kahve içiyorum. Buda haliyle enerjimi ilk günde olmama rağmen arttırıyor, benim gibi kahve içtikten sonra krize giren varmı?

BloodRien

Yoda
Kahvenin piiri olduğumu düşünüyorum yıllardır içerim

sürecimin en başlarından beridir içiyorum hergün

krize sokmuyor yanlız

resimlere bakmak
ya da sürekli düşünmek kahveyle birlikte teşvik edebilir dopamin dopamin tetiklemesi gibi yani

ama normalde öyle kahve içtim ereksiyon oldum vs gibi şeyler olmuyor aksine kahve damarları daraltıyor istek gelmiyor

afiyet olsun

raiden

Satürn Yolcusu
Her kişinin bünyesi farklıdır. Kahve kimi insanların kendisini daha enerjik hissetmesini sağlar. Kimi insanların ise anksiyetesini tetikleyebilir. Hatta aynı insanda farklı dönemlerde farklı etkilere neden olabilir. Bende eskiden kahve çok ciddi anksiyete yapıyordu son zamanlarda pek yapmıyor.

Bu nedenle bu soruya kısaca evet ya da hayır demek mümkün değil. Eğer kahvenin size iyi gelmediğini düşünüyorsanız kahve içmeyin. İlle de kahve istiyorum derseniz kafeinsiz kahve de bir seçenektir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6