Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Kafein Süreci Çok Etkiler Mi?

gmuarra

Yeni Fapstronot
Arkadaşlar bu aralar hayli stresli zamanlarımdayım ve kendimce monk mode gidiyorum. Bu aralar içtiğim çözünür kahveler stresime destek veriyor hissiyatı alıyorum. Bunu alarm zili olarak düşünmeli miyim?

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Arkadaşlar bu aralar hayli stresli zamanlarımdayım ve kendimce monk mode gidiyorum. Bu aralar içtiğim çözünür kahveler stresime destek veriyor hissiyatı alıyorum. Bunu alarm zili olarak düşünmeli miyim?
Ben çayı sevdiğim için kahve içiyorum. Kafein alacaksan da sevmedigin kaynaktan almak daha iyi, 1 fincan kahve yerine 3 4 bardak (sekeriz) çay iç daha faydalı monk mode için

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Sigarayı bıraktıktan sonra kahve bağımlısı oldum. 2 yıl öncesinee kadar günde 4-5 fincan filtre kahve içerdim. Hatta gece yatmadan içtiğim çok olurdu. Sonra ne mi oldu? Stres kaynaklı anksiyete ve panik ataklar yaşamaya başladım.
Fazla kafein alımı sizi her konuda olumsuz etkileyecektir. Tavsiyem günde 1 bardaktan fazlasını tüketmeyin!

elvas

Mars Yolcusu
Günde 1 bardak kahve ama acı olan kahveleri diyorum 3 1 arada kahve falan değil insanı canlandırır.Sabahlari uyandıktan 1 saat sonra kahve içerim.Aksam yemeğinden sonra da yeşil çay içerim.Bunlar zararlı değil.Fakat 1 bardağı geçme bir bardaktan fazlası sıkıntı

Targetlock

Deneyimli Üye
Kafeinin sık tüketilmesi strese neden olur. B ve C vitamini , lifli gıda ve bol su içmen stresten arındırabilir

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6