Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Geriye Çekilme Dönemlerinde Ne Yapmalıyız ?

nfaakuu

Yeni Üye
Öncelikle Merhabalar Herkese!

Geri çekilme dönemleri sürecimizin olmazsa olmaz parçalarından biri. Bu dönemlerde motivasyon düşüklüğü, odaklanma problemleri, beyin sisi ve başka problemlerle karşılaşıyoruz. Sorum şöyle olacaktı;

Bu dönemde bu etkilere rağmen işimize, normal hayata eskisi gibi devam etmek mi? Yoksa bu dönemde kendimize çok yüklenmemek ve biraz dinlenmek mi?

Kişiden kişiye değiştiğini biliyorum ama -- Sizde bu problemler kaçıncı günlerde geliyor? (Merak için soruyorum)
Düşünceleriniz çok önemli. Teşekkürler!

random

Ay Yolcusu
Kişiden kişiye değiştiğini biliyorum ama -- Sizde bu problemler kaçıncı günlerde geliyor? (Merak için soruyorum)
Düşünceleriniz çok önemli. Teşekkürler!
Sadece kişiden kişiye değil süreçten sürece dahi değişiyor, yani aynı şahıs bir süreçte 10.günde yoksunluk çekerken başka bir süreçte 4. günde çekebilir. Ayrıca aynı süreçde, yoksunluk birkaç defa ortaya çıkabilir. O yüzden bunun net bir cevabı olmasa da topluluktan alınan verilerle belki ortalama bir gün elde edilebilir. Sağlıcakla...

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Bu döneme gelene kadar alışkanlık oturt. Spor, kitap okumak ve meditasyon gibi günlük disipline edilebilen şeylere alış. Bugün sen onlara enerji ayıracaksın, flatline gelince onlar seni enerjik tutacak.
Ekleme: Çok fazla “Flatline gelecek.” moduna girme. Gelmeyebilir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6