Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Ekim Ayı Şınav Meydan Okuması

devrimciyeniçeri

Venüs Yolcusu
devrimciyeniçeri 24 Ekim 27 şınav

-AslaPesEtmeZ hocam bu arada dün sayıyı unutup 25 şınav çekip 2-3 dakika sonra hatırlayıp hemen ilave ettim. Tabi dinlenmiş oldum o 3 dk'da, ama bugün 27 yaptığıma göre 25'ten sonra bir şınav daha çekebilirdim diye düşünüyorum, sorun olmaz değil mi :)

AslaPesEtmeZ

Ay Yolcusu
devrimciyeniçeri 24 Ekim 27 şınav

-AslaPesEtmeZ hocam bu arada dün sayıyı unutup 25 şınav çekip 2-3 dakika sonra hatırlayıp hemen ilave ettim. Tabi dinlenmiş oldum o 3 dk'da, ama bugün 27 yaptığıma göre 25'ten sonra bir şınav daha çekebilirdim diye düşünüyorum, sorun olmaz değil mi :)
Sorun değil dostum bide tamamını tekte çekemiyorsan azcık dinlenip kalanınıda tamamlayabilirsin

AslaPesEtmeZ

Ay Yolcusu
devrimciyeniçeri 30 Ekim (son gün) Relapse-

(Maalesef bugün relapse olduğum için eleniyorum. Şimdiye kadar mücadeleye katılan başta AslaPesEtmeZ olmak üzere tüm dostlara teşekkür ediyorum.)
relapse olman önemli değil önemli olan pes etmemen istikrarlı olman bu süre zarfında bende relapse olmuştum ve seriyi bozduğunu bilmiyordum ve bence seriyi devam etirmeliyiz dostum kaldığımız yerden devam etmeliyiz şınav sayını bekliyorum

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
relapse olman önemli değil önemli olan pes etmemen istikrarlı olman bu süre zarfında bende relapse olmuştum ve seriyi bozduğunu bilmiyordum ve bence seriyi devam etirmeliyiz dostum kaldığımız yerden devam etmeliyiz şınav sayını bekliyorum
Sürecleriniz bozuldugu icin meydan okuma bitse bile maalesef sizi bu listeye ekleyemeyecegim.

Ancak disiplininizi takdir ediyorum, devam edin 👍🏻

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6