Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Edgingden Vazgeçemiyorum

Mr.Twain

Adapte ol ya da yok ol!
Dostlar selam, Uzun zamandır bu illetten kurtulmaya çalışıyorum ama elim bir şekilde oraya gidiyor. Baskı uygulama şeklinde oluyor. Bıkmış durumdayım zamanımı da boşa harcıyorum. Bana tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı ?

Teşekkürler

omer10line

Yeni Fapstronot
Aynı sorun bende de var yaklaşık 1 senedir neverfapi takip ediyorum hep bu sever bırakıcam diyorum fakat en uzun sürecim 11 gün illaki bi yerden tetiklenip süreci bozuyorum :(

E

endiptengeldim

Misafir
Arkadaşlar gerçekten motive olmuşsanız, kendinize hakim olursunuz. Ben eylül ayına kadar 30 günü dolduracağım dedim kendime, gerek dışarıda gerekse internette her an şiddetli uyarıcılarla karşılaşıyorum, bu iki haftada bir kere bile edging yapmadım. Her an süreci bozma ihtimalim var ama edging yapmıyorum. Çünkü kararlıyım.

15. gündeyim.

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Arkadaşlar bırakmaya çalıştığınız şey sandığınız kadar zor bir alışkanlık yada bağımlılık değil. İnanın bana sigara, alkol ve madde bağımlılığı çok daha zor bırakılan bağımlılıklar.

Kendizine inanın, güvenin ve söz verin, verdiğiniz sözü de tutun. Kararlı bir şekilde yolunuza devam edin.

omer10line

Yeni Fapstronot
Arkadaşlar bırakmaya çalıştığınız şey sandığınız kadar zor bir alışkanlık yada bağımlılık değil. İnanın bana sigara, alkol ve madde bağımlılığı çok daha zor bırakılan bağımlılıklar.

Kendizine inanın, güvenin ve söz verin, verdiğiniz sözü de tutun. Kararlı bir şekilde yolunuza devam edin.
Ne alkol ne de sigara kullanıyorum tek bağımlılığım mastürbasyon … Umarım sürecimiz daim olur dostlar 🫡

Kararlı ve iradeli olmak krizleri yenmenin anahtarı olacaktır. Yazılı bir şekilde yapılacakları ve yapılmayacakları belirtmeniz ve bunun özellikle kriz esnasında gözünüzün önünde bulunması krizden çıkmak için önemli bir enstrümana dönüşebilir.

B

Brock

Misafir
Hocam insan kolay kolay kendine dürüst olamaz böylece problem bilinmeyince çözümde bilinmez. Ben sizi bu bağlamda iyi gördüm inşAllah bu sorunu yenceğinize inanıyorum. Kolaylıklar dilerim

Kaptan joker

Venüs Yolcusu
Mottonuz "Sıfır mastürbasyon" olsun. Beyninize mastürbasyonu unutturun.

Cinsel istek geldiğinde boşalmak zorunda olmadığınızı kafanıza sokun. Kivransaniz da cinsel istekle yaşamayı öğrenin.

Bir de mutlaka haftada 2 kez oruç tutun.
Nasıl unutturacaz her şeyi denedim. Beynimi kaldıramıyorum

venividivici

Yeni Üye
Nasıl unutturacaz her şeyi denedim. Beynimi kaldıramıyorum
Aslında cevap çok basit, iradene sahip çıkmayı öğrenip, cinsel düşünceler geldiği zaman düşüncelerini başka yere yönlendirmek, spor, kitap, sosyal aktivite, hobiler vs. ilk krizler muhakkak çok şiddetli oluyor ancak zaman geçtikçe beyin bunu otomatikleştiriyor, bir süre sonra tetikleyiciler ve krizlerden etkilenmiyorsun zaten.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6