Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Cinsellik Olmadan Aşk Mümkün Mü?

netherim

Merkür Yolcusu
Semen retensiyonu yapmayı düşünüyorum ama sizce bu aşk yaşarken mümkün müdür? Bunu sormak istedim. Ben sevgilime sadece sarılmak istiyorum. Temasta bulunabilirim. Ama çıplaklık yahut ilişkiye girmek istemiyorum. Semenimi retain etmeliyim. Bunu bu arada gayri müslim biri olarak yazıyorum. Arkadaşlar kutsal kitapta denildiği gibi mastürbasyondan kesin olarak kaçının. Zinadan da keza öyle. İnsan olmaktan çıkıyoruz resmen. Dininizde orası siz üreyin ve tuvalete çıkın diye verildi. Sıvazlamanız için değil hem beyninizi hem de o arkadaşınızı kandırmış oluyorsunuz bunu yapmayın. Üremek isteseydim cinsel ilişkiyi düşünebilirdim. Ama böyle bir şey yapmayacağım için bir damlamı bile harcamak istemiyorum. Yani kısacası demek istediğim bu damlayı harcamazsam yalnız mı kalırım? Çünkü maalesef günümüzde kafanızı nereye çevirirseniz siz de göreceksiniz ki tıpkı matrix gibi her tarafı cinsellik sarmış. Aşk güzel bir şey ama çıplaklık, cinsellik, kölelik gerekli mi bilmiyorum emin değilim. Semeni retain etmenizi tavsiye ederim şu yüzden çünkü ne zaman boşalsam aklım o zaman yerine geliyor tıpkı beynim ve vücudum bana tokat atıyor ama fiziksel bir tokat değil. Hani hayatın gerçeklerini anladığınızda böyle bir moraliniz bozulur ya üzülürsünüz onun gibi bir şey. İstisnasız her boşalmadan sonra bunu yaşıyordum. Artık dayanamadım semen retensiyon yapacağım. Umarım beni bu retain halinde sevebilecek bir partnerim olur... :(

Antifapderneği

Merkür Yolcusu
Semen retensiyonu yapmayı düşünüyorum ama sizce bu aşk yaşarken mümkün müdür? Bunu sormak istedim. Ben sevgilime sadece sarılmak istiyorum. Temasta bulunabilirim. Ama çıplaklık yahut ilişkiye girmek istemiyorum. Semenimi retain etmeliyim. Bunu bu arada gayri müslim biri olarak yazıyorum. Arkadaşlar kutsal kitapta denildiği gibi mastürbasyondan kesin olarak kaçının. Zinadan da keza öyle. İnsan olmaktan çıkıyoruz resmen. Dininizde orası siz üreyin ve tuvalete çıkın diye verildi. Sıvazlamanız için değil hem beyninizi hem de o arkadaşınızı kandırmış oluyorsunuz bunu yapmayın. Üremek isteseydim cinsel ilişkiyi düşünebilirdim. Ama böyle bir şey yapmayacağım için bir damlamı bile harcamak istemiyorum. Yani kısacası demek istediğim bu damlayı harcamazsam yalnız mı kalırım? Çünkü maalesef günümüzde kafanızı nereye çevirirseniz siz de göreceksiniz ki tıpkı matrix gibi her tarafı cinsellik sarmış. Aşk güzel bir şey ama çıplaklık, cinsellik, kölelik gerekli mi bilmiyorum emin değilim. Semeni retain etmenizi tavsiye ederim şu yüzden çünkü ne zaman boşalsam aklım o zaman yerine geliyor tıpkı beynim ve vücudum bana tokat atıyor ama fiziksel bir tokat değil. Hani hayatın gerçeklerini anladığınızda böyle bir moraliniz bozulur ya üzülürsünüz onun gibi bir şey. İstisnasız her boşalmadan sonra bunu yaşıyordum. Artık dayanamadım semen retensiyon yapacağım. Umarım beni bu retain halinde sevebilecek bir partnerim olur... :(
Sanırım sorunun cevabı hayır olacaktır, bırakın sevgili olarak cinsellikten kaçınmayı, erkekler arkadaşlık kurduğu kadınları bile ister istemez cinsel olarak arzuluyor bu bir gerçek. Maalesef dediğin gibi günümüzde cinsellik bir ayıptan ve mahremden çıkıp bir pazarlama ve tatmin aracı haline geldi. Bu arada gayri müslim biri olmana rağmen dine saygı duymanı çok takdir ettim keşke herkes böyle olabilse, umarım hayatta kendi doğru yolunu bulursun.(Ek olarak yanlış olmasın Kur’an da mastürbasyon ile alakalı direkt olarak bir ayet geçmez, sahih hadis kaynaklarında da bulunuyor mu tam bilmiyorum, fakat harama baktırıyorsa her türlü haramdır ben böyle biliyorum )🙂

Son Samuray

Mars Yolcusu
Çok zor paşam. Kadınlar çoğunlukla cinsellik arzular. Spermini korumak istemen güzel bir şey ama aşırı zor bir şey bunun farkında ol ani motivasyonla her şey güzel başlar o disiplini kendinde bulmalısın aksi halde zamanla ivmeni kaybedersin. Semen Retention yapan birinin zaten kadınlarla olan ilişkisini gözden geçirmeli ( ilişki bakımından ) çoğu kadın saçma ve salakça bulacak, kız arkadaşınla durumu paylaşabilir tepkisini ölçebilirsin, bu gibi şeyleri anlatıp nasıl bir bakış açısı olduğunu tartabilirsin zamanı gelince vs.

arslan yürekli richard

Yeni Fapstronot
Zor ama imkansız değil. Sr yapan çoğu erkek bundan muzdarip. Taocu cinsel ilişki ve sevişme diye bir kitap var bundan bahsediyor. bu kitabı okuyabilirsin. Erkeğin boşalmadan kadını orgazm etmeye yönelik egzersizler var.

bguven27

Yeni Üye
Bende Semen retentionu uzun süre yapmak istiyorum.Hayatta elde etmek istediğim başarıya ulaşana kadar.Ama gerçekten sevip ve sana destek olan bir kadınla yapılan cinsel ilişki seni çok ileri taşır ve o ilişki paha biçilemezdir.Bence doğru partneri bulana kadar tutulmalı,gerçekten gerçek bir kadın bulursanda ona göre uygulanmalı.Çünkü o kadın, seni motivasyon konusunda zirveye taşıyor.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Freud babamızın da dediği gibi aşkın temelinde cinsellik yatıyor. İstisnalar hariç mümkün değil bence. İstisnaları bulmak da bir o kadar mümkün değil.

Bana kalırsa hislerin şu an için böyle. O kızla konuştukça içgüdü artacaktır.

demirtawa

Yeni Fapstronot
Dostum çok takma kafana mastürbasyon yapma yeter öbürü zaten doğal bir olay çok sık cinsel ilişkiye girmezsin olur biter. İstersen cinsel ilişki sonrası vücuttan attığı spermlerdeki vitaminleri toplamak için multivitamin hapları filan alabilirsin bir nebze geri koyarsın yerine + soda içersin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6