Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bu Yazım Hakkında Yorumlarınızı Alabilir Miyim?

Düşünemiyorum, düşünemiyorum. Neler oluyor bana? Sorguladıkça daha da beter. Sorgulamadan durmak da beter. Bu ne biçim paradoks? İyi değilim. İyi hissetmiyorum. Çare düşünmemek mi? Sessizlik mi? Zor. Sessizlik olsa iyi olur gibiyim. Ağrıyor. Varlığım ağrıyor. İçimden birisi beni iyi etmeye çalışıyor ki bu yazıyı yazıyorum. Her bir cümlede duygu durumum değişiyor ama her daim huzursuzluk var. Olumsuzluk var. Tanımlayamıyor. Karmaşık, çok karmaşık. Buraya kadar yazdıklarım biraz rahatlattı gibi. Hep çabamız rahatlık mı olacak? Belki de rahatlık değil. Belki rahatlık hissini hiç yaşamadık. Belki bizim rahatlık olarak isimlendirdiğimiz olay uyuşturmadır. Acı var, rahatla yerine acı var, uyuştur daha alakalı oldu sanki. Acının olmamasıdır rahatlık. Acıyı yok etmeye çalışmak değil. İçimde birisi elma birisi. Ha o kadar kurnaz ki kendisine elma dedi az önce. Onu ben demedim. Ben iyiyimdir. Ben kimseye böyle demem. Ama o içimdeki birisi benimle aynı bedeni kullanıyor. Başkaları tarafından daha da beteri kendim tarafından yanlış anlaşılmamı sağlıyor. Ben ve O. Bu cümleyi sakinlikle söylemişsem eğer cümleyi söyleyen benimdir fakat herhangi bir olumsuzluk ile söylediysem O’dur. Ben karşılaştırmam, kategorize yapmam, doyumsuz değilimdir ama O Benim tam tersim. Bu kendimi iyi gösterme çabası değil. Haklı çıkma çabası değil. Bu yazıyı buraya kadar yazarken (hatta şu an yazdığımı da) o yazıyor olabilir, o tehlikelidir hem de çok tehlikelidir. Her şeyden daha tehlikelidir.

Son düzenleme:

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Belki rahatlık hissini hiç yaşamadık. Belki bizim rahatlık olarak isimlendirdiğimiz olay uyuşturmadır.
Dopamin salgı mevzusu. Ama begendim bu cümleyi.

izleyici1

Yoda
selam kardeş
kafa karışıklığı şizofrenik ikilem yaşıyorsun
tavsiyem evde boş boş oturma
dışarı çıkıp uzun yürüyüşler yap
gelincede soğuk duş yap
tahminimce müzik bağımlılığında var bunuda bırak

shape1
shape2
shape3
shape4