Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Aşırı Düzeyde Mastürbasyon Sonrası Kalp Ağrısı

Antifapderneği

Merkür Yolcusu
Arkadaşlar iyi öğlenler, dünden evvelsi gün hali hazırda devam ettirdiğim ve zor bela ilerledigim 2 haftalık sürecimi bozmuştum. Genelde uzun süreçlerden sonra chaser effecte takılan biriyimdir ve yine öyle de oldu. Kriz gece 1 gibi geldiği için 3 kez ardı ardına 2 saat içerisinde chasera tutuldum, tahmin edeceğiniz gibi gece geç yattım ve sabah kötü uyandım ve ertesi gün okula gidemedim. Üstelik yine aynı gecede aynı saatte yine en az 3 kez bu illeti yaptım ve yine geç yattım. Ona ragmen derhaneye geldim ve burada farkettim ki kalbimde bir kasılma var, yerimde duramayacak kadar sıkışığım sanki içim daralıyor. Şuanlık pek hissetmesem de bi ara hafif böyle hissettim ve ilk kez boyle bir şeyi hissettiğimi hatırlıyorum. Arkadaşlar sağlıklı besleniyorum paketli gıda yağlı şeyler pek yemiyorum ama dun ayriyeten aksam yemegini geç yedim 10 gibi ve bunlar birleşince olmuş olabilir mi acaba ? Yardımınızi bekliyorum

mustafa78

Mars Yolcusu
Arkadaşlar iyi öğlenler, dünden evvelsi gün hali hazırda devam ettirdiğim ve zor bela ilerledigim 2 haftalık sürecimi bozmuştum. Genelde uzun süreçlerden sonra chaser effecte takılan biriyimdir ve yine öyle de oldu. Kriz gece 1 gibi geldiği için 3 kez ardı ardına 2 saat içerisinde chasera tutuldum, tahmin edeceğiniz gibi gece geç yattım ve sabah kötü uyandım ve ertesi gün okula gidemedim. Üstelik yine aynı gecede aynı saatte yine en az 3 kez bu illeti yaptım ve yine geç yattım. Ona ragmen derhaneye geldim ve burada farkettim ki kalbimde bir kasılma var, yerimde duramayacak kadar sıkışığım sanki içim daralıyor. Şuanlık pek hissetmesem de bi ara hafif böyle hissettim ve ilk kez boyle bir şeyi hissettiğimi hatırlıyorum. Arkadaşlar sağlıklı besleniyorum paketli gıda yağlı şeyler pek yemiyorum ama dun ayriyeten aksam yemegini geç yedim 10 gibi ve bunlar birleşince olmuş olabilir mi acaba ? Yardımınızi bekliyorum
kilo problemi var mı kardeşim? bende de kalp sıkışması oluyor ne yaptım ben diyorsun pişmanlıktan sıkışıyor insan terliyor kasılıyor yerinde duramıyor mast bırakmak lazım geçiyor inan düzeliyor.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Panikatak olabilir. Yine de bağımsız bir durum var mı diye yıllık muayeneye gitmen iyi olur. Sağlık bu.

Antifapderneği

Merkür Yolcusu
kilo problemi var mı kardeşim? bende de kalp sıkışması oluyor ne yaptım ben diyorsun pişmanlıktan sıkışıyor insan terliyor kasılıyor yerinde duramıyor mast bırakmak lazım geçiyor inan düzeliyor.
Kilo problemi yok 70 kiloyum, evet biraz psikolojik olabilir belki. Yazıyı yazdıktan 1 saat sonra normale döndüm

JustDoİt

Ay Yolcusu
Aynısı bende de oluyor fakat benimki biraz normal gibi, çünkü bir kez yaptım mı 7 8 olmadan bırakamıyorum maalesef. Büyük ihtimalle 2 haftadan sonra içindeki enerjiyi atınca kendini kötü hissediyorsun. Kötü hissettikçe daha da kötü oluyor döngü gibi, dünyanın en yanlız, en hastalıklı, en sağlıksız, en pis adamıymış gibi hissediyorsun normal.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6