Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Antidepresan Etkileri

detoks

Yeni Fapstronot
Dopamin geri alım inhibitörü bulunan antidepresan dopamin detoksunu nasıl etkiler ? ( Daha doktora gitmedim ancak yazacağı ilaç türü az çok belli )

cvehileyle

Jüpiter Yolcusu
İyi etkileyebilir. Özellikle nofap'ı iyi etkiler bence. Çünkü libidoyu azaltır ve baya bi geç boşalma yapar.

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Dopamin geri alım inhibitörü bulunan antidepresan dopamin detoksunu nasıl etkiler ? ( Daha doktora gitmedim ancak yazacağı ilaç türü az çok belli )
Kötü etkiler dışarıdan vücuda yapay dopamin girmiş olur. Dopamin seviyelerini yükseltir bu sefer buna karşı vücut tolerans geliştirir ilacın dozunu arttırmak zorunda kalırsın. Kısaca antidepresanların pmodan farkı yok o ilaca bağımlı hale geliyorsun.

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
3 aydır selectra 50mg kullanıyorum. 9 aydır da pmo yapmıyorum. 20 yıllık pmo bağımlısıydım.

Olumsuz bir durum yaşamadım. Aksine daha iyi hissediyorum. Bazı günler paws semptomlarını yaşadığım oluyor o kadar.

cvehileyle

Jüpiter Yolcusu
Kötü etkiler dışarıdan vücuda yapay dopamin girmiş olur. Dopamin seviyelerini yükseltir bu sefer buna karşı vücut tolerans geliştirir ilacın dozunu arttırmak zorunda kalırsın. Kısaca antidepresanların pmodan farkı yok o ilaca bağımlı hale geliyorsun.
Dopamin değil serotonin değil mi?

Mustafaa

Yeni Üye
6 yıl 4 farklı antidepran kullandım son 3 yıl efexor xr kullandım yüksek derecede bağımlılık yapıcı ve bırakması çok zor bir ilaç internetten kullananların yorumlarını okuya bilirsin. İlacı kullandığımda okadar çok uyuyordumki etlerim ağrıyordu zombi gibi duygusuz ,hissiz ortalıkta dolaşıyordum beynim hiç bir faaliyet göstermiyordu ilacı birgün bile kullanmayı atlasam o gün uyuyamıyordum bırakmam 8 ayımı aldı, pomo bile ağır bağımlı olmama rağmen okadar zorlamadı. İlacı bırakırken 1 ay boyunca uykusuzluk çektim toplasan 15 saat uyuyamadım bu durum verdiği acıyı tahmin bile edemezsin. Velhasıl, kendi görüşüm, bu ilaçların hepsi aynı, çok zorlanmıyorsan ilacsizda bu durumu atlata bilirim diyorsan,sıkıntı çekeceksen çek, neyle yüzleşmen gerekiyorsa yüzleş,dertini paylacagin kimsen yoksa otur ağaca anlat kolayına kaçama elbbete her yokuşun bir düzü vardır.

6 yıl 4 farklı antidepran kullandım son 3 yıl efexor xr kullandım yüksek derecede bağımlılık yapıcı ve bırakması çok zor bir ilaç internetten kullananların yorumlarını okuya bilirsin. İlacı kullandığımda okadar çok uyuyordumki etlerim ağrıyordu zombi gibi duygusuz ,hissiz ortalıkta dolaşıyordum beynim hiç bir faaliyet göstermiyordu ilacı birgün bile kullanmayı atlasam o gün uyuyamıyordum bırakmam 8 ayımı aldı, pomo bile ağır bağımlı olmama rağmen okadar zorlamadı. İlacı bırakırken 1 ay boyunca uykusuzluk çektim toplasan 15 saat uyuyamadım bu durum verdiği acıyı tahmin bile edemezsin. Velhasıl, kendi görüşüm, bu ilaçların hepsi aynı, çok zorlanmıyorsan ilacsizda bu durumu atlata bilirim diyorsan,sıkıntı çekeceksen çek, neyle yüzleşmen gerekiyorsa yüzleş,dertini paylacagin kimsen yoksa otur ağaca anlat kolayına kaçama elbbete her yokuşun bir düzü vardır.
Efexor ağır bir ilaç. Daha masumları var. Ama ben çok çok çok mecbur kalınmadıkça karşıyım.
Hatta bu konuda biraz radikal fikirlerim var ancak nasıl ortalıkta nofap desek tepki göreceksek o yüzden bu konuda da ortalıkta konuşmuyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6