Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

90 Günlük Neverfap Meydan Okuması ( Haziran / Temmuz Ağustos )

ibendobekindabuns

Mars Yolcusu
Meydan okuma devam ediyor. İkinci rapor tarihinde görüşmek üzere sürece bozmak yok bunu aklınızdan tamamen çıkarın!

Meydan okumaya katılıp süreci bozmayıp rapor vermeyi unutanlar bana özelden mesaj atsınlar.

Son düzenleme:

LightElectricWave

Moderatör 🔱
Moderatör
Moderatörün aramızdan geçici süreli ayrılması ile meydan okumayı ben devam ettiriyorum. Özür dilerim rapor tarihini bir gün geçmişim. 28 Hazirana kadar verilen raporlar kabul edilecektir. Haydi bakalım meydan okumaya katılıp devam eden herkes "Devam" yazsın. (Katılmadığı halde rapor verenlere ceza uygulanacaktır).

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Moderatörün aramızdan geçici süreli ayrılması ile meydan okumayı ben devam ettiriyorum. Özür dilerim rapor tarihini bir gün geçmişim. 28 Hazirana kadar verilen raporlar kabul edilecektir. Haydi bakalım meydan okumaya katılıp devam eden herkes "Devam" yazsın. (Katılmadığı halde rapor verenlere ceza uygulanacaktır).
3-DEVAM

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6