Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soğuk Duş Mu Iskoç Duşu Mu?

D4redevil

Yeni Fapstronot
Soğuk duşu mu yoksa iskoç duşunu mu önerirsiniz? Farklarını ve faydalarını da yazarsanız sevinirim.

Son düzenleme:

Kemal K.

Mars Yolcusu
ben birtakım esneme hareketlerinden sonra bacaklardan alıştıra alıştıra soğuk duşa giriyorum , böyle daha çok fayda sağlıyorum

izleyici1

Yoda
bizim burda köy evinde havuz var oraya giriyorum
ortalama 10 dakika
banyoda da soğuk suyla yıkanıyorum ama havuz kadar rahatlatmıyor
kışın giremiyorum çünkü buz seviyesi de soğuk

turkeyis

Ay Yolcusu
Kışin soguk dus nasil yapiyorsunuz ya ben 10 saniye dursam basima oyle bir agri giriyor ki catlayacak gibi oluyor. Siz de olmuyor mu bu durum? O yuzden iskoc dus yapiyorum, dusun sonunda 9-10 saniyeden 6 set giriyorum soguk suya ve cikiyorum, . Yazlari zaten direkt soguk suyla dus aliyorum ilik su bile fazla sicak gelip rahatsizlik veriyor. bunu yaklasik 2 senedir yapiyorum ve bir kere bile hasta olmadim 2 yildir , tamamen soguk dusa bagli olduguna eminim direncinizi asiri guclendiriyor

enoughthings

Yeni Fapstronot
Yazları soğuk duş alıyorum. Ama söz konusu kış olunca olmuyor. Başaramıyorum. O soğuk suyun altına girersem zatürre olurum herhalde

zetminol

Ay Yolcusu
Suyu sıcak seviyeye getirip bir 7, 8 dakika sıcacık su altında kalıp çıkmaya yakın soguga getirip yıkanmayı seviyorum, faydalimi bilemem

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6