Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sık Rüyalanmak ?

shad401

Yeni Fapstronot
Önceki konulara ve yazılanlara baktım ama bana peki yardımı dokunmadı. Şuanki sürecimde 4-5 günde bir rüyalanıyorum. Garip olan kısmı daha önceki hic bir sürecimde ne kadar derin krizlere girsem de hiç rüyalanmamıştım hiç rüyalanmayıp birden arka arkaya sık sık rüyalanmak hoş değil. Gün içinde yorgun hissettirmesi ve isteği arttırıp krizleri daha da zorlaştırması da cabası. Zamanla geçer veya azalır mı yoksa değiştirmem gereken bişeyler mi var daha önce bu durumla karşılaşan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

BombacıMülayim

Ay Yolcusu
Önceki konulara ve yazılanlara baktım ama bana peki yardımı dokunmadı. Şuanki sürecimde 4-5 günde bir rüyalanıyorum. Garip olan kısmı daha önceki hic bir sürecimde ne kadar derin krizlere girsem de hiç rüyalanmamıştım hiç rüyalanmayıp birden arka arkaya sık sık rüyalanmak hoş değil. Gün içinde yorgun hissettirmesi ve isteği arttırıp krizleri daha da zorlaştırması da cabası. Zamanla geçer veya azalır mı yoksa değiştirmem gereken bişeyler mi var daha önce bu durumla karşılaşan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Keyfini çıkar. Şu mantalitede düşünebilirsin : Görsel şeyleri izlemektense, Rüyadan daha fazla keyif aldığını düşün ve bu yüzden sürece devam et. :) yalnız süreci bozarsan rüyalarında gideceğini düşün. Bu yönden motive et kendini

Deku

Ay Yolcusu
Zamanla geçer veya azalır mı yoksa değiştirmem gereken bişeyler mi var daha önce bu durumla karşılaşan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Hocam öncelikle zamanla geçiyor sıklığı çok azalıyor. Sıvı alımını saat 20.00-21.00'dan sonra kesmenizi öneririm. Sürecinizde başarılar

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com

Bu konuda ki kitabı oku. Rüyalanma konusuna detaylı olarak değiniyor. İçerisinde önerdiği böbrek egzersizleri kıymetli.

Eff

Yoda
Yapacağın şey bunu doğanın bir döngüsü olarak kabul edip hayatına devam etmek. Engelleyebiliyor musun hayır, kontrol yetkin var mı hayır. Eee boşuna neden sinirleniyorsun ki. Olduğu gibi kabul edip devam edeceksin. Sıklığın artmasında bir kaç faktör var uyurken ortamın çok sıcak olması, uyumadan önce tetikleyici görmüş veya düşünmüş olman, yüzüstü uyuman vb. Bunları azalt.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6