Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Sık Rüyalanmak

Mustafaa

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar 100. Gündeyim ve 75. Günden beri haftada 2 defa rüyalanıyorum, b7 (bitoin) ve magnezyum takiveyeleri alıyorum süreç boyunca bol bol kuru yemiş ve kabak çekirdeği tüketiyorum bunula alakalı olabilir mi?

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Merhaba arkadaşlar 100. Gündeyim ve 75. Günden beri haftada 2 defa rüyalanıyorum, b7 (bitoin) ve magnezyum takiveyeleri alıyorum süreç boyunca bol bol kuru yemiş ve kabak çekirdeği tüketiyorum bunula alakalı olabilir mi?
Olabilir özellikle geceleri yatmadan önce tüketiyosan normaldir. Rüyalanmaktan korkma vücudun sağlıklı eylemidir. Rüyalanma sonrası yoğun cinsel isteğe dikkat et

Targetlock

Deneyimli Üye
Olabilir. Rüyalanmak da sorun yok.
Testoyu artırmaya spor yapmaya devam edin. Enerjinizi spora harcayın azalabilir.

Eff

Yoda
Kabak çekirdeğinde çinko var. Spermin üretilmesinde önemli bir bileşen. Havalar da sıcakladı iyice. Gece yatarken rahat ve serin şeyler giymeyi dene.
Bol şanslar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6