Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sabah Nasıl Ayılabilirim?

Conqueror

Yeni Fapstronot
Selam dostlar, sabah erken kalkıp okuldan önce ders çalışmaya çalışıyorum. Kalkmada sıkıntı yaşamıyorum, yatağa falan da geri dönmüyorum ama derse oturunca çalışırken benim gözler gidiyor. Duş dışında hızlıca nasıl kendime gelebilirim?

Linchx

Ay Yolcusu
Uyanmak için dışarı çık, hava al. Kahve içmek zorunda değilsin. Uykunu düzgün aldığından emin ol. Yatmadan önce 2 saat bir şey yeme.

King Elessar

Mars Yolcusu
Soğuk suyla yüzünü yıkadıktan sonra balkona çık 10-15 dakika hava al. Yaklaşık 1 saat sonra da sağlam bi' kahve iç kendine gelmeme ihtimalin 0. Kahve içmiyorsan da birkaç egzersiz yapabilirsin, örneğin ben esneme egzersizleri yapıyorum baya iyi hissediyorum.

Conqueror

Yeni Fapstronot
Arkadaşlar herkes dışarı çık, egzersiz yap gibi şeyler söylemiş fakat zaten 5 45 gibi uyanıyorum, 7 40 civarı da okula gitmek üzere evden çıkıyorum. Arada hazırlıklarımı falan da yapıyorum yani seri bir şekilde kendime gelip direkt başlamam gerekiyor. Egzersiz konusunda ise spor yapma alışkanlığı olan biri değilim ayrıca 100 kiloyum o yüzden ısınmadan bir şeyler yaparsam sakatlanabilirim diye düşünüyorum. Şu sınav bi bitseydi de başlasaydık.

Conqueror

Yeni Fapstronot
Öncesinde bir tane meyve yersen midene rahatsızlık vermez. Ya da ufak parça peynir ile yarım dilim ekmekte kullanıp o şekilde içebilirsin.
Ben de boş mideyle zarar vereceğini düşündüğümden bugün sabah ders çalışırken bisküviyle beraber içtim. Herhangi bir rahatsızlık vermedi iyi oldu.

absolutely

Yeni Üye
Kahve iç. Toz nescafeler var siyah ben düzlemesine bir kaşık alıp içiyorum her sabah. Ciddi fayda ediyor.
Granül kahveler, 3ü 1 aradalar sağlığa zararlı ve asla verdiği sıhatten bahsedilen kahvelerden değil. Gerçek kahve içmiyorsa kahve bozuntularına başlamasın.

DisiplinUstası

Ay Yolcusu
Kahveyi sabah icmek bence iyi degil. Kahveyi saat 10 ile 15 arasi icmek gerektigini okumustum bir yerde...

Eff

Yoda
Kalktıktan 5 10 dakika sonra içsem sıkıntı olur mu? Bi yerde en az 1 daat sonra için diye okumuştum da.
Kaktığında vücudun uyanık olduğu için enerjin zaten yüksek diye 1 saat sonraya öneriyorlar. Kalkınca benim vücudum uyanık olmuyor o yüzden ben 10-15 dk sonra içiyorum. Zaten sıcak içmeyi sevmiyorum. Yudum yudum ılıtarak içiyorum. 10-15 dk sonra içsen bir problem olmaz. Elini yüzünü yıka kahveni koy.

Alevlimeteor

Jüpiter Yolcusu
Okul varken kendi kendime uyanmayı nasıl denicem?
Ben erkenden uyuyup uyanmam gereken saatte otomatik kalkıyorum. Örneğin 7:00'da uyanman gerekiyorsa 10 saat önce yatağa gir ve bir süre devam et. 7:00'dan önce uyanmaya başladığında yatağa girdiğin saati ileriye al ve 7:00'a denk getirecek şekilde uyan

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6