Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Rüyalanma Sıklığı Hakkında Sorum

Dostlar merhaba. Son bir haftadır rüyalanma ile ilgili sorun yaşıyorum. Son bir haftada her gün rüyalandım. Hiç bu kadar uzun bir seride olduğunu hatırlamıyorum. Hatta bir aydır devam ettirdiğim süreci bozdum belki rüyalanmalarım biter diye. Ama nafile. Yine etki etmedi.

Süreci bozduğum için kötü hissediyorum ama hala içimde cinsel enerjinin üst seviyede olduğunu hissediyorum. Kendimi fiziksel ve zihinsel olarak yoruyorum. Kendimi yormak uzun uğraş gerektiriyor ve yorulmak da etki etmiyor kendimi dizginlemek için.

Ne yapacağımı bilemedim. Ne önerirsiniz?

Enes

Ay Yolcusu
Aynı durumu ben de yaşadım bi süre sonra düzene giriyor , uyumadan önce rüyalanmayı ve cinsel içerikleri aklına getirmemen bi nebze faydalı olabilir.

Son düzenleme:

Iron Knight

(👍 ͡❛ ͜ʖ ͡❛)👍
Dostlar merhaba. Son bir haftadır rüyalanma ile ilgili sorun yaşıyorum. Son bir haftada her gün rüyalandım. Hiç bu kadar uzun bir seride olduğunu hatırlamıyorum. Hatta bir aydır devam ettirdiğim süreci bozdum belki rüyalanmalarım biter diye. Ama nafile. Yine etki etmedi.

Süreci bozduğum için kötü hissediyorum ama hala içimde cinsel enerjinin üst seviyede olduğunu hissediyorum. Kendimi fiziksel ve zihinsel olarak yoruyorum. Kendimi yormak uzun uğraş gerektiriyor ve yorulmak da etki etmiyor kendimi dizginlemek için.

Ne yapacağımı bilemedim. Ne önerirsiniz?
Bendede aynısı oldu bu hafta hergün değil ama 4 kez oldu 40-43 gündür rüyalanmıyordum Uzun süreden sonra olunca insanı yoruyor

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Yüz üstü uyuya kalmak ihtimali çok arttırıyor. Öyle uyuyorsan bırak.

Chris

Ay Yolcusu
Eğer tetikleyicilere maruz kalmıyorsan fazla kafana takma. Neticede iyileşme süren zarar görmüyor, zamanla düzelecektir.

Inhuman

Jüpiter Yolcusu
Rüyalanma süreci bozmaz/bozmamalı. Aksine fazla sperm atılıyor vücut sağlıklı çalışıyor. Sen de PMO zararlarını yaşamıyorsun.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6