Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfap Ve Erkeksi Koku ?

tranceport

Jüpiter Yolcusu
Arkadaşlar merhaba,
Yakında iki yılımı bitirmiş olacağım ve bazen aksamalar ve kriz anları olsa da yaptığım işten gayet memnunum. Asıl konu ise dün banyo yaparken tenimde hissettiğim güzel farklı bir koku. Bunu burada bir yerlerde okumuştum. Bu kötü işi yapmadığımız takdirde spermler tekrar vücudun dolaşım sistemine katılıyor ve erkekler de güzel ve çekici bir koku meydana getiriyor diye duymuştum bilgisi olan var mı?
Kendimde farkettiğim için ilginç geldi.

Priv@te_reflection

Venüs Yolcusu
Arkadaşlar merhaba,
Yakında iki yılımı bitirmiş olacağım ve bazen aksamalar ve kriz anları olsa da yaptığım işten gayet memnunum. Asıl konu ise dün banyo yaparken tenimde hissettiğim güzel farklı bir koku. Bunu burada bir yerlerde okumuştum. Bu kötü işi yapmadığımız takdirde spermler tekrar vücudun dolaşım sistemine katılıyor ve erkekler de güzel ve çekici bir koku meydana getiriyor diye duymuştum bilgisi olan var mı?
Kendimde farkettiğim için ilginç geldi.
Sabun kokusudur belki ya da şampuan😄

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6