Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Ders Çalışma

felsefibalik

Yeni Üye
Dostlar selam size birşey danışmak istiyorum ben ders çalışıyorum ama verim alamıyormuşum gibi hissediyorum ya da az çalışıyormuşum yeterli olmayacak gibi hissediyorum bu arada sınav senesi falan değil ara sınıfım Dikkatim çok çabuk dağılıyor Ders dinlerken yt den kafam da başka düşünceler Oluşuyor Yani birde 2-3 saate bitecek ders 4-5 saate uzuyor bazen dersleri çok güzel anlıyorum bazen de 3-4 kere izlemem gerekiyor sizce ders çalışma stil mi hatalı yoksa ne ne yapmam lazım çözüm bulamadım yardım ederseniz sevinirim

Antifapderneği

Merkür Yolcusu
Dostlar selam size birşey danışmak istiyorum ben ders çalışıyorum ama verim alamıyormuşum gibi hissediyorum ya da az çalışıyormuşum yeterli olmayacak gibi hissediyorum bu arada sınav senesi falan değil ara sınıfım Dikkatim çok çabuk dağılıyor Ders dinlerken yt den kafam da başka düşünceler Oluşuyor Yani birde 2-3 saate bitecek ders 4-5 saate uzuyor bazen dersleri çok güzel anlıyorum bazen de 3-4 kere izlemem gerekiyor sizce ders çalışma stil mi hatalı yoksa ne ne yapmam lazım çözüm bulamadım yardım ederseniz sevinirim
Ben de aynı

Babilli Dabasir

Yeni Fapstronot
Ders çalışırken dikkatinin dağılması normal aga, sadece dağılan dikkatinin arkasına gitmemeye çalışmak lazım. İstersen not al bir kenara bu aklına geldiğinde çoğu kişiye iyi gelmiştir. Ayrıca bir şeyleri anlamaman da gayet doğal bir şey ki. Zaten takır takır anlasan sadece bir şeyleri bir kere dinlemen yeterdi. Üzerine düşünmek bazen başa sarmak ya da başkasından dinlemek lazım. Bu son bir aydır oluyor mu yoksa yeni mi çalışmaya başladın?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6